Urodziny - Music Hub

Urodziny

URODZINY W MUSIC HUB

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. W Music Hub Twoje dzieci i ich przyjaciele spędzą ten czas w niezapomniany sposób w otoczeniu instrumentów pod okiem wspaniałych nauczycieli i animatorów!

Do Państwa dyspozycji będą dwie duże sale (60m2 i 40m2), Jedna sala przystrojona w piękne proporczyki, napis STO LAT, a do dyspozycji małe stoliczki i pufki. Dostępna również kuchnia oraz plastikowa zastawa.

W ramach oferty na dzieci czeka dużo wspaniałych atrakcji – wybierz swoją ofertę i zarezerwuj wspaniałe urodziny w Music Hub!

Zapraszamy!

PAKIET URODZINOWY

60ZŁ / DZIECKO

45 minutowe warsztaty muzyczne. Program i prowadzący dobierany jest na bazie indywidualnych zainteresowań jubilata. Jeśli gra na perkusji, uczestnicy odbędą warsztaty perkusyjne, a jeśli śpiewa wokalne. Dla dzieci od 4 – 6 lat urządzamy grupowe zajęcia muzyczne. Opowiedz nam o tym co marzy się jubilatowi, a my postaramy się spełnić to muzyczne marzenie!

Muzyczny quiz z nagrodami nawiązujący do poznanych wcześniej zagadnień.

Tańce i zabawy muzyczne

Czas trwania

2,5 godziny

Ilość dzieci

min. 12 osób

Atrakcje dodatkowo płatne:

Malowanie twarzy przez artystkę: 250 zł/h

Koncert wirtuoza grającego na instrumencie wybranym przez jubilata. Prezentacja instrumentu i możliwość spróbowania gry na danym instrumencie:  350 zł/30 min

 

Dodatkowy czas

każde kolejne rozpoczęte 30 minut przebywania w lokalu (bez zapewnionej przez nas opieki nad dziećmi) to koszt 50zł.

Formularz zgłoszeniowy

Dodatkowe usługi Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do utrzymania kontaktu z klientem (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833). This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.