Kadra - Music Hub

Kadra

KADRA MUSIC HUB

OLGA SZYŁEJKO

Olga Szyłejko (Olga Matu) – założycielka Music Hub Academy, wokalistka i kompozytorka. Olga jest absolwentką Berklee College of Music w Bostonie, gdzie studiowała Kompozycję i Produkcję Muzyki Współczesnej oraz Wokalistykę Jazzową. Po zakończeniu studiów wydała dwa albumy pod swoim pseudonimem scenicznym Olga Matu. Jej największymi pasjami są muzyka i edukacja. Doświadczenie w nauczaniu zdobywała jako trener wokalny w Simply Theatre Academy w Genewie. W tym samym czasie spełniła swoje marzenie występu na słynnej scenie Montreux Jazz Festival zostając finalistką konkursu w ramach festiwalu. Po powrocie do Polski Olga zaangażowała swoją energię, aby otworzyć nowatorską szkołę muzyczną – Music Hub Academy, gdzie przekazuje dzieciom i dorosłym swoją pasję i miłość do muzyki. Zajęcia prowadzone są obecnie w dwóch własnych placówkach w Warszawie oraz w kilku szkołach międzynarodowych, gdzie Music Hub dba o atrakcyjny program zajęć muzycznych dla tamtejszych uczniów. Misją Music Hub jest stworzenie miejsca, które skupia się na indywidualnym podejściu do każdego ucznia, ale jednocześnie zachęca do wspólnego tworzenia muzyki. Poznaj twórczość Olgi tutaj

FRANCISZEK POSPIESZALSKI

Franciszek Pospieszalski – kontrabas, gitara basowa. Kontrabasista pochodzący z muzycznej rodziny. Licencjat duńskiego Rhythmic Music Conservatory. Absolwent PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie. Uczęszczał również do szkoły muzycznej z Wydziałem Jazzu na ul. Bednarskiej, a w 2018 roku ukończył studia magisterskie na Akademii muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu. Jest muzykiem i kompozytorem czynnie działającym w wielu międzynarodowych jak i lokalnych zespołach jako sideman, a także lider kilku swoich projektów. W 2017 r. wydał autorską debiutancką płytę “1st level” ze swoim zespołem Franciszek Pospieszalski Sextet. Franciszek w 2019 wydał płytę „Accumulated Thoughts” wraz ze swoim Trio. W 2021 powstała druga płyta sextetu Franciszka Pospieszalskiego pt. „Second Step”, a w 2022 nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia została wydana płyta zespołu Franciszek Pospieszalski Quintet. Franciszek Pospieszalski jest laureatem nagrody Złoty Kontrabas im. Andrzeja Cudzicha, którą otrzymał na konkursie Jazz Juniors 2019. W 2020 roku wraz ze swoim trio otrzymał nagrodę specjalną na konkursie Krokus Jazz Festiwal. W 2022 roku otrzymał stypendium programu „Młoda Polska” Narodowego Centrum Kultury.  W Music Hub uczy gry na kontrabasie i gitarze basowej.

SHANDRELICA CASPER

Shandrelica Casper to wokalistka, perkusistka i autorka tekstów. Urodziła się na wyspie Curacao (położonej na Karaibach, u wybrzeży Wenezueli). Pochodzi z muzycznej rodziny, jej matka jest wokalistką, a ojciec muzykiem i dyrygentem chóru. W wieku 7 lat zaczęła grać na małym instrumencie perkusyjnym nazywanym „The Two Tone Block”. Bycie częścią zespołu pomogło Shandrelice rozwinąć ucho do harmonii. Odkąd jako dorosła osoba rozpoczęła swoją karierę zawodową, bardzo mądrze wykorzystuje tę umiejętność śpiewając chórki. Później zaczęła grać na perkusji i wielu innych instrumentach perkusyjnych. W 2019 roku Shandrelica ukończyła Licencjat na Los Angeles College of Music. Występowała z takimi muzykami jak Miguel Zenon, Tony Escapa, Joey Heredia, Joey Navarro, Micheal Angel, Ben Sheppard, Marcelo Bucater, Natalia Spadini, Ben Thomas, Darek Oles, Kuba Stankiewicz i wieloma innymi. Shandrelica obecnie mieszka w Warszawie i jest częścią duetu Shandy & Eva – grupy założonej w styczniu 2015 roku w Los Angeles. Od tego czasu karaibsko-polski duet nagrywa i wykonuje swoją autorską muzykę. Grupa wydała swój pierwszy album studyjny w 2019 roku we współpracy z muzykami polskimi i amerykańskimi. Teraz pracują nad swoim drugim albumem, który ukaże się na początku 2024 roku. W Music Hub Shandrelica prowadzi lekcje gry na perkusji, lekcje śpiewu, nagrywa utwory DEMO, prowadzi zespoły i warsztaty songwriterskie.

EWA ŻMIJEWSKA

Ewa Żmijewska jest wokalistką, gitarzystką, songwriterką i kompozytorką oraz współzałożycielką zespołu Shandy & Eva. Absolwentka Los Angeles College of Music, gdzie w 2016 roku zdobyła tytuł Associate of Arts in Vocal Performance. Podczas studiów poznała wokalistkę i perkusistkę – Shandrelicę Casper, z którą założyły zespół Shandy & Eva w 2015 roku. Zaraz po nawiązaniu współpracy duet zaczął tworzyć muzykę autorską, nagrywać oraz grać koncerty zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Polsce. Następnie Ewa kontynuowała naukę w California Institute Of The Arts, gdzie zdobyła tytuł Master Of Fine Arts in Performer – Composer w 2019 roku. Podczas studiów magisterskich Ewa była częścią CalArts Salsa Band pod kierownictwem pianisty oraz kompozytora i dziekana wydziału jazzowego, Davida Roitsteina. Śpiewała również w kilku studenckich zespołach jazzowych pod kierownictwem basisty, Darka Oleszkiewicza oraz gitarzysty, Larry’ego Koonze’a. Podczas studiów Ewa zdobyła również doświadczenie jako inżynier dźwięku pracując w Groove Gallery studio u jednego ze swoich profesorów, perkusisty, Joeya Heredia. W 2019 roku zespół Shandy & Eva wydał swój debiutancki album studyjny o tytule “Give It A Try” we współpracy zarówno z amerykańskimi, jak i polskimi muzykami. Shandy & Eva często koncertują oraz pojawiają się na festiwalach w Polsce i za granicą. Obecnie pracują nad drugim albumem studyjnym, który ukaże się na początku 2024 roku. Od 2020 roku Ewa Żmijewska mieszka w Warszawie gdzie, oprócz pracy nad autorską muzyką z zespołem Shandy & Eva, zajmuje się nauczaniem muzyki oraz współpracą z różnymi artystami. Do najważniejszych projektów, w których bierze udział należy Poemat Jazzowy “Bona Sforza D’Aragona” autorstwa Michała Zabłockiego oraz Kuby Stankiewicza, który miał swoją premierę w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej, na początku sierpnia 2023 roku. W Music Hub Ewa prowadzi zajęcia śpiewu, gry na gitarze, songwriting oraz nagrywa DEMO.

MAGDALENA LASKOWSKA

Magdalena Laskowska ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na specjalizacji skrzypce/pedagogika. Magda to skrzypaczka, sidemanka i kompozytorka. Współtworzyła takie projekty jak The Dumplings Orkiestra, Ralph Kamiński & My  Best Band in The World, Dawid Podsiadło „Leśna Muzyka”. Od lat czynnie działająca jako muzyk w zespołach: Ralph Kamiński, Jimek – Historia Hip-Hopu, The Dumplings, Dawid Podsiadło, Sorry Boys. Obecnie gra w zespole Kaśka Sochacka i bierze udział jako aranżerka i muzyk w  koncertach stadionowych artystki Sanah. Na co dzień działa jako muzyk sesyjny, współpracowała z takimi producentami jak Wojciech Urbański, Kuba Galiński, Aleksander Świerkot, Bartek Dziedzic, Kuba Dąbrowski i wielu innych. Można znaleźć ją na płytach takich artystów jak Krzysztof Zalewski, Mrozu, Ralph Kamiński, Dawid Podsiadło, Kaśka Sochacka, Daria ze Śląska, Sanah i wielu innych. Jako jedyny muzyk w Polsce zagrała najwięcej koncertów stadionowych z artystami. Występowała na takich festiwalach jak Opener, Orange Warsaw Festival, Off Festival, Męskie Granie i wielu innych. Jej pasją jest poszukiwanie młodych talentów muzycznych i pomoc w rozwoju muzycznym debiutantom. Wplata klasyczne brzmienie skrzypiec w popowe i elektroniczne kompozycje. Od lat związana z Music Hub jako pedagog zajęć dla najmłodszych. Nauczanie i rozbudzanie pasji u dzieci i młodzieży to coś, co dodaje jej wiatru w żagle. Jako pedagog posiada 8-letnie doświadczenie w pracy nad rozwojem muzycznym dzieci. Oprócz studiów ukończyła też międzynarodowy kurs nauczania metodą Colour Strings. W Music Hub Magda prowadzi indywidualne lekcje gry na skrzypcach oraz zajęcia MeloFun Junior.

POLA ATMAŃSKA

Pola Atmańska to utytułowana pianistka, kompozytorka i wokalistka. Urodziła się w Katowicach, tam też ukończyła Akademie Muzyczną w klasie fortepianu jazzowego. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród – Międzynarodowego Konkursu B-Jazz w Belgii, XXXIX konkursu Getxo Jazz Festival (2015). W 2021 roku została nominowana wraz z zespołem O.N.E. do nagrody FRYDERYK.

Występuje i występowała na scenie m.in. z Ralphem Kamińskim, Tęskno, O.N.E., Piotrem Ziołą, Wojtkiem Mazolewskim czy też ze swoim autorskim zespołem Pola Atmańska Trio i SZAMANIE. Zagrała na niezliczonej ilość festiwali w kraju oraz poza jego granicami (OPENER FESTIWAL, Męskie Granie, Fest Festiwal, Bielska Zadymka Jazzowa, Getxo Festiwal, Colors of Ostrava). Jako kompozytorka i artystka chętnie podejmuje się działań interdyscyplinarnych, współtworząc muzykę do spektakli teatralnych czy pokazów mody, a także realizując się na innych polach sztuki wykraczających poza muzyczne.

W Music Hub Pola uczy fortepianu klasycznego i jazzowego oraz wykłada harmonię i improwizację jazzową.

ALEKSANDRA BAJ

Aktorka scen muzycznych, wokalistka, tancerka, trenerka wokalna. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Musical i Choreografia oraz Muzykologii na Uniwersytetach Jagiellońskim i Wrocławskim. Po opuszczeniu murów uczelni zadebiutowała na deskach Teatru Narodowego w Warszawie w spektaklu „Matka Joanna od Aniołów” w reżyserii Wojciecha Farugi i jest tam obecnie aktorką gościnną. Często współpracuje z kompozytorką Teoniki Rożynek przy projektach związanych z muzyką współczesną, czego owocem są liczne kompozycje do spektakli teatralnych oraz kompozycja dla kolektywu ARK, w której udzieliła głosu żywej instalacji LAWKI (LIFE AS WE KNOW IT) śpiewając wszystkie głosy żeńskie i otworzyła performance na Festiwalu Noorderlicht w Aa-Kerk w Groningen. Projekt został nagrodzony Golden Calf na Nederlands Film Festival za najlepszą produkcję kultury cyfrowej. Prywatnie jest miłośnikiem bajek Pixar, piesków wszelkiej maści i czekolady. W Music Hub uczy śpiewu oraz prowadzi zajęcia MusicaLove oraz Teen Musical.

MIŁOSZ MAJCHRZAK

Aktor, performer, DJ i producent. Miłosz jest absolwentem Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Debiutował na deskach Teatru Polskiego i Instytutu im. Jerzego Grotowskiego w spektaklu „Męskie Perspektywy Miłości” w reżyserii Mateusza Brodowskiego we Wrocławiu. Wyróżniony na 29. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę tytułową w spektaklu „Golem” w reżyserii Konrada Dworakowskiego. Aktor jest ściśle związany z grupą artystyczną „Tech Teatr”, w której to pełni rolę aktora, DJ’a oraz producenta muzycznego. Jego muzykę można usłyszeć w „Kordianie” w Teatrze Nowym w Krakowie (w którym wcielił się też w postać Cara oraz Papieża) oraz w najnowszej produkcji AskAPP w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu. Inspiruje się sztuką nowoczesną, kocha przestrzeń, minimalizm i naturę. Wzorców muzycznych poszukuje na francuskiej i brytyjskiej scenie muzyki elektronicznej oraz  w afrykańskim jazzie. Miłośnik deskorolki, jogi, kuchni wegetariańskiej i psów. W Music Hub prowadzi grupę MusicaLove oraz Teen Musical.

DAGMARA GABRYELSKA

Dagmara Gabryelska – śpiewaczka, aktorka, aktorka dubbingowa. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Obecnie studiuje na Wydziale Wokalno-Aktorskim Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i jest stypendystką rektora UMFC, Od najmłodszych lat grała w licznych spektaklach teatralnych. W 2021 debiutowała rolą Katherine w prapremierze operetki NOVA na Festiwalu Jana Kiepury w Krynicy Górskiej, a następnie w Teatrze  Wielkim Operze Narodowej na scenie kameralnej wystąpiła jako Zelatrice w operze „Suor Angelica” G. Pucciniego. Była uczestniczką wielu kursów wokalnych prowadzonych przez takie osoby jak: Piotr Beczała, Marek Rzepka, Mariusz Kwiecień, Ewa Vesin, Rafał Bartmiński. Swoją przyszłość artystyczną widzi na scenach operowych.  Największą jej pasją jest teatr – uważa, że słowo, dźwięk i ruch to najdoskonalsze połączenie. Na co dzień miłośniczka zwierząt i sportu. W Music Hub spełnia się jako autorka tekstów, scenariuszy oraz reżyser. Do działania napędzają ją praca kreatywna i obserwacja jak uczeń dojrzewa muzycznie  i aktorsko – każdy w swoim czasie. W Music Hub Dagmara prowadzi zajęcia MusicaLove, półkolonie oraz indywidualne lekcje śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

ALEKSANDRA PŁACZEK

Aleksandra Płaczek – pianistka i kameralistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Specjalizuje się w muzyce XX i XXI wieku, eksperymentuje z instrumentem i ciałem – szczególnie interesuje ją performatywny aspekt dzieł. Współpracuje z zespołami: Spółdzielnia Muzyczna i Chain Ensemble. Grała na festiwalach: DARMSTÄDTER FERIENKURSE, Warszawska Jesień, Łańcuch, KODY, TRZY-CZTE-RY, Scena Muzyki Nowej w Nowym Teatrze. Współpracuje z kompozytorami warszawskiego i krakowskiego środowiska muzycznego, na swoim koncie ma prawykonania polskich i zagranicznych twórców. Jako solistka występowała z Orkiestrą Filharmonii Narodowej, Orkiestrą Filharmonii Lwowskiej, Orkiestrą Muzyka Naszych Czasów. Laureatka Konkursu Muzyki Współczesnej XX i XXI wieku (Radziejowice).

W Music Hub zaraża pasją do muzyki współczesnej oraz inspiruje do poznawania i szukania nowych brzmień podczas lekcji gry na fortepianie i zajęć MeloFun Baby, MeloFun Mini oraz MeloFun Junior.

BARBARA JAGODZIŃSKA-HABISIAK

W swojej pracy Basia łączy dwie największe miłości: dzieci i muzykę. Od lat organizuje popularne MeloKoncerty dla niemowląt i małych dzieci prowadzone w Warszawie oraz online. Jest też certyfikowaną instruktorką umuzykalniających zajęć gordonowskich dla najmłodszych. Wydała płytę „Muzykalne Przedszkolaki” i jest autorką dwóch zbiorów „Śpiewnik o zwierzętach i innych zjawiskach atmosferycznych” oraz „Śpiewnik o sprawach małych i dużych”. Basia jest absolwentką Akademii Muzycznej w Warszawie, Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych oraz licznych kursów dla nauczycieli muzyki. Wiceprezeska Fundacji Camerata Varsovia. Prywatnie mama Tymka, Bianki i Nikodema oraz żona Kacpra.

W Music Hub Basia prowadzi zajęcia MeloFun Baby oraz lekcje gry na fortepianie.

KATARZYNA KAWKA

Kasia rozpoczęła swoją skrzypcową przygodę muzyczną w szkole muzycznej przy ul. Namysłowskiej w Warszawie. Przygoda ta trwa po dziś dzień. Po ukończeniu studiów muzycznych na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalno-pedagogicznym w Białymstoku Kasia brała udział w projektach orkiestrowych oraz zajęła się edukacją muzyczną najmłodszych, prowadząc zajęcia umuzykalniające w żłobkach i ucząc gry na skrzypcach. W roku 2019 Kasia ukończyła kurs PTEEG dotyczący Audiacji (teoria uczenia się muzyki E. E. Gordona), a w 2021 roku Studia Podyplomowe z Muzykoterapii na UMCS w Lublinie. W Music Hub Kasia uczy gry na skrzypcach oraz prowadzi zajęcia MeloFun Baby, Mini i Junior.

Kacper Zasada

KACPER ZASADA

Kacper Zasada  jest kontrabasistą, gitarzystą basowym i kompozytorem znanym przede wszystkim ze współpracy z Marią Sadowską i Natalią Nykiel. Wyróżnia się dużym doświadczeniem koncertowym, licznymi sukcesami w prowadzeniu zespołów muzycznych a także umiejętnościami tworzenia ciekawych aranżacji koncertowych, właściwego doboru muzyków do zespołu oraz zdolnością inspirowania innych do twórczej współpracy. Absolwent kontrabasu na Wydziale Jazzu ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończył także I stopień PSM im. T. Szeligowskiego w Lublinie, w klasie fortepianu. Swoją inspirację do uczenia czerpie z wielkiej pasji do muzyki. To właśnie przede wszystkim tę pasję a także doświadczenie zdobyte na scenie oraz wszechstronną wiedzę stara się przekazać swoim uczniom. Sam chętnie się kształci – często uczestniczy w rozmaitych kursach i szkoleniach, nie tylko muzycznych.

ANNA DROŻDŻ

Pianistka i pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie w klasie fortepianu klasycznego pod kierunkiem prof. dr hab. Janusza Skowrona. Swój warsztat pianistyczny rozwijała na licznych kursach mistrzowskich prowadzonych przez najlepszych pedagogów z całego świata. Laureatka konkursów pianistycznych, uczestniczka wielu wykładów i seminariów muzycznych. Anna to baczny obserwator świata i ludzi. Kocha podróże, które według niej są najlepszym źródłem inspiracji. Od dziecka interesowała ją szeroko pojęta sztuka. Swoje pierwsze kroki muzyczne stawiała w rodzinnym mieście – Nowym Sączu. Z wyróżnieniem ukończyła klasę fortepianu w tamtejszej Szkole Muzyczej I i II st. im. Fryderyka Chopina. Mimo że jest muzykiem klasycznym, kocha latino, muzykę jazzową i filmową. Anna uwielbia przekazywać swą muzyczną wiedzę innym, dlatego z wielkim zamiłowaniem odnajduje się w roli pedagoga.  W Music Hub Anna prowadzi indywidualne lekcje gry na fortepianie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

MARIANNA ZAGRODZKA

Perkusistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach tamtejszego Kolegium Pedagogicznego zdobyła uprawnienia do nauczania. Jako stypendystka programu Erasmus+ przez rok uczyła się w LUCA-School of Arts (Belgia). Uwielbia dzielić się pasją i wiedzą ze swoimi podopiecznymi. W pracy pedagogicznej ceni sobie zaangażowanie, profesjonalizm oraz przyjazny kontakt z uczniami. Podczas zajęć najważniejsza jest dla niej dobra atmosfera, radość z grania i indywidualne podejście do ucznia. W Music Hub Marianna prowadzi indywidualne lekcje gry na perkusji oraz zespoły.

PAVLO POLONCHUK

Pavlo swoją przygodę z fortepianem rozpoczął w wieku sześciu lat. Muzyczne zdolności doskonalił początkowo w Ukrainie, zaczynając od szkoły muzycznej pierwszego stopnia, a kończąc w dwóch kolegiach muzycznych (odpowiednik polskiego II stopnia), zgłębiając wiedzę głównie o muzyce klasycznej. W tamtym czasie Pavlo brał także udział w wielu koncertach i konkursach, takich jak: Festival Young Europe czy D. Tiomkin Competition Of Jazz Improvisation. Po zakończeniu edukacji w Ukrainie swoje muzyczne skrzydła postanowił rozwijać w Polsce, gdzie w 2018 roku zdobył tytuł magistra sztuki w Akademii im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Kompozycji Interpretacji Edukacji i Jazzu, kierunek Jazz i muzyka estradowa, gdzie zaczął swoją przygodę z jazzem i muzyką rozrywkową. Tutaj nagrał swój pierwszy minialbum z muzyką ilustracyjną we współpracy z wiolonczelistką Joanną Kalagą. Obecnie jest w trakcie realizacji kolejnej płyty z muzyka improwizowaną. Oprócz twórczości fortepianowej wydał także płytę z muzyką elektroniczną w duecie Korwek X Pavlo.

W Music Hub Pavlo prowadzi indywidualne lekcje gry na fortepianie, harmonię i improwizację jazzową.

ZOFIA MOLĄG

Zofia jest wiolonczelistką, która w 2016 roku ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina na wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym. Uczestniczyła w wielu projektach orkiestrowych i kameralnych. Występowała m. in. w Filharmonii Narodowej, Białoruskiej Filharmonii Państwowej w Mińsku, Narodowej Filharmonii Ukrainy w Kijowie, Pałacu Narodowym w Kiszyniowie, Konserwatorium Narodowym w Tbilisi. Brała udział m. in. w Projekcie I, Culture Orchestra , Mozart 2003 oraz projektach orkiestrowych w Niemczech, Chinach, Austrii i na Węgrzech. Zofia Moląg-Kopeć uczestniczyła w kursach mistrzowskich, na których pracowała pod kierunkiem takich pedagogów jak Arto Noras, Bernhard Gmelin, Niklas Schmidt czy David Watkin. Od 2013 roku jest członkiem kameralnej orkiestry smyczkowej The Crew, prężnie działającej na terenie Warszawy, a od 2016 roku jest członkiem Kwartetu Warszawskiego. Po za koncertami i projektami Zofia Moląg-Kopeć zajmuje się pracą pedagogiczną i wciąż szkoli swoje umiejętności na kursach gordonowskich. W Music Hub Zosia uczy gry na wiolonczeli w języku polskim i angielskim oraz prowadzi zajęcia rozwijające zdolności muzyczne u najmłodszych dzieci – Gordonki.

JAROSŁAW KORZONEK

Jarosław jest absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie dr. hab. Dariusza Kaliszuka na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Gra we własnych projektach (Jabłonka, Pola Chobot & Adam Baran, Kama Salach, Zakuka, Basia Beuth, Gospel Life, Retrospektakl, Ania Malek) oraz udziela się jako muzyk sesyjny, współpracujący z takimi gwiazdami jak Ania Karwan, Reni Jusis, Paula Roma, Marcin Sójka, Wiktor Dyduła. Oprócz tego można usłyszeć go w Teatrze Muzycznym Roma (musical „We will rock you” oraz „Waitress”), Teatrze Muzycznym w Łodzi (musicale „Miss Saigon”, „Les Miserables”, „Pretty Woman”, „Catch me if you can”), w Teatrze Rampa na Targówku (spektakl „Depesze”), Teatrze Współczesnym (spektakl „Z ręką na gardle”) Scenie Relax w Warszawie (spektakl „Abonament na Szczęście”). Jarosław ma na koncie wiele koncertów na scenach i festiwalach takich jak Scena Główna Sziget na Węgrzech, Męskie Granie, Rawa Blues Festival, Letni Festiwal Jazzowy w Krakowie, Enea Spring Break, Edison Festiwal, Slot Art Festival, Jarocin Festiwal, Fama Festiwal, Nowa tradycja, KFPP w Opolu, Jazzobranie w Oleśnie. Ze swoimi projektami koncertował także w USA i kilku krajach Europy.  Oprócz tego udziela się też jako perkusista studyjny oraz nauczyciel. Posiada 15 letnie doświadczenie w nauczaniu na zestawie zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.

JAKUB SZULC

Gitarzysta, songwriter i producent muzyczny. Absolwent kierunku Gitara Jazzowa na Akademii Muzycznej w Katowicach. Początkowo związany ze śląską, a obecnie warszawską sceną muzyki rockowej i niezależnej (Skytruck, OS.SO, Minimal Blue, Keskese). Oprócz nauczania i grania koncertów, przez ostatnie lata pracował w wytwórni płytowej oraz rozwijał warsztat producenta muzycznego. Pasjonat nietuzinkowych brzmień i polskich tekstów piosenek. W 2020 został finalistą Antyfestu Antyradia wraz z zespołem Skytruck. W Music Hub Kuba prowadzi lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej oraz elektrycznej, a także produkcję muzyki w programie Ableton Live i Studio One.

GABRIELA ZINIEWICZ

Flecistka i pedagog, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie dr hab. Agaty Igras. Jej kariera zawodowa łączy życie koncertowe z pasją do nauczania gry na niezwykle pięknym i pełnym wdzięku instrumencie, jakim jest flet poprzeczny. Gabriela jako artystka prężnie działa na gruncie kameralnym i orkiestrowym. Od wielu lat jest flecistką zespołu Tęskno, a także współtworzy unikalny kwartet fletowy La Storia del Flauto oraz duet instrumentalny Bow&Air. Ma na swoim koncie również liczne koncerty z orkiestrami takimi jak: Płocka Orkiestra Symfoniczna, Filharmonia Gorzowska, Royal Symphony Orchestra, Warsaw Camerata, Jimek Symphonix czy Chopin Chamber Orchestra. Ponadto w 2020 r. rozpoczęła współpracę z Teatrem Dramatycznym, przy spektaklu „Człowiek z La Manchy” pod kierownictwem muzycznym Adama Sztaby. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrej kawy. W Music Hub Gabriela prowadzi lekcje gry na flecie poprzecznym.

ELŻBIETA SANDEL

Skrzypaczka, pedagog, organizatorka życia muzycznego. Jest absolwentką dwóch wydziałów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina – Instrumentalnego w Warszawie w klasie prof. Romana Lasockiego i dr Kamili Wąsik-Janiak oraz Instrumentalno-Pedagogicznego filii UMFC w Białymstoku w klasie prof. Włodzimierza Promińskiego. Jest laureatką wielu muzycznych konkursów międzynarodowych, m.in. I miejsca w kategorii gry solowej na XIV Concorso Internazionale Premio Citta’ di Padova. Prowadzi ożywioną działalność artystyczną i pedagogiczną, występowała jako solistka m.in. w Filharmonii Narodowej, Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz Filharmonii Opolskiej. Od 2013 roku współpracuje z orkiestrą symfoniczną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (obecnie Orkiestrą Izby Lekarskiej) jako solistka, koncertmistrz i korepetytor. Utrzymuje stały kontakt z kompozytorem Romualdem Twardowskim, którego utwory wielokrotnie wykonywała w Polsce i za granicą. Współpracowała również z muzykami sceny rozrywkowej na festiwalach Orange Warsaw Festival i Męskim Graniu w Gdyni. Od 2018 r. prowadzi swoją klasę skrzypiec w Music Hub Academy, a od 2020 r. w ZPOSM I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie. W Music Hub Elżbieta prowadzi Kameralną Orkiestrę Smyczkową Music Hub, warsztaty smyczkowe oraz indywidualne lekcje gry na skrzypcach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

DOMINIKA SELL-KUKUŁKA

Aktorka, tancerka, pedagog oraz Klown Medyczny. Absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Od 2013 r. związana z Teatrem Muzycznym w Toruniu. Dyplomowany pedagog specjalny (ze specjalizacją oligofrenopedagogika) – licencjat uzyskała na uczelni APS. Dyplomowana aktorka, dzięki zdanemu egzaminowi eksternistycznemu dla Aktorów Dramatu w ZASP. Przez wiele lat prowadziła integracyjne warsztaty teatralne w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Autorka programu radiowego oraz głos Myszki Norki w audycji „Radiowy Klub Myszki Norki”. Od ponad roku udziela się jako Klown Medyczny w Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu. Od dziecka dubbinguje, kiedyś latała na trapezie niskozawieszonym, a jej kariera rozpoczęła się od zespołu Fasolki, do którego uczęszczała będąc dzieckiem. Dominika w Music Hub prowadzi zajęcia MusicaLove oraz półkolonie musicalowe, a także pisze scenariusze do naszych musicali i je reżyseruje.

ELŻBIETA MACKOŚ-GORAYSKA

Ukończyła Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie (obecnie UMFC) w klasie fortepianu prof. Alicji Palety-Bugaj oraz kameralistyki prof. Krystyny Borucińskiej. Przygotowanie pedagogiczne zdobyła w Międzywydziałowym Studium Przygotowania Pedagogicznego w AMFC (UMFC). Uczestniczyła w wielu mistrzowskich kursach pianistycznych, m.in. czterokrotnie w Internationale Meisterkurse Für Musik Zürich w Szwajcarii, pracując pod kierunkiem prof. Rudolfa Buchbindera, jak również w licznych szkoleniach z zakresu pedagogiki, np Indywidualizacja procesu nauczania, Fizyczne i mentalne przygotowanie do występu, Praca z uczniem zdolnym i techniki motywowania uczniów. W roku 2016, w ramach programu szkoleniowego Unii Europejskiej dla nauczycieli, brała udział w wizycie studyjnej w Islandii, obserwując pracę tamtejszych nauczycieli muzyki, jak również prowadząc warsztaty w formie lekcji otwartych w tamtejszych szkołach muzycznych. W roku 2017 otrzymała nagrodę indywidualną Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej „Za szczególny wkład w rozwój edukacji artystycznej w Polsce”. Pracowała na Wydziale Wokalnym Akademii Muzycznej im. F. Chopina (UMFC) w klasie prof. Urszuli Trawińskiej-Moroz, na stanowisku korepetytora solistów, a także, w latach 1993-2007 w Filharmonii Narodowej w Warszawie, jako pianistka. Od wielu lat pracuje zawodowo jako nauczyciel dyplomowany oraz akompaniator w warszawskich państwowych i prywatnych szkołach muzycznych.  Była wielokrotnie nagradzana za wyróżniający się akompaniament podczas konkursów muzycznych. Koncertowała na estradach Polski i za granicą oraz dokonywała nagrań z wybitnymi solistami wokalistami i instrumentalistami, a wielu jej uczniów i absolwentów osiąga sukcesy artystyczne na estradach krajowych i międzynarodowych.

W Music Hub prowadzi indywidualne lekcje gry na fortepianie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

ALEKSANDRA KULESZA

Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz, szkoły muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Gdańsku oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki (również w Gdańsku). Aktualnie uczy się na Policealnym Studium Jazzowym im. Henryka Majewskiego w Warszawie na specjalności fortepian jazzowy. Uczestniczyła w konkursach, ma także za sobą liczne koncerty solowe oraz w duetach. Swoje umiejętności szkoliła na licznych kursach pianistycznych. Posiada dużą wiedzę pedagogiczną w zakresie nauczania dzieci oraz wiedzę praktyczną, która pozwala na dopasowanie podejście do każdego ucznia. Dodatkowo jej zajęcia – poza samą grą na instrumencie – skupiają się na doskonaleniu ogólnej wiedzy muzycznej. Jest sympatyczną i zaangażowaną osoba, która porusza się swobodnie w każdym stylu muzycznym. W Music Hub Aleksandra prowadzi lekcje gry na fortepianie.

KONSTANCJA ŚMIETAŃSKA

Konstancja Śmietańska urodziła się w 2002 roku w Koszalinie. Gdy ukończyła 7 lat, rodzice – muzycy Filharmonii Koszalińskiej, zaprowadzili ją do szkoły muzycznej. Tam spotkała panią Grażynę Harasimowicz, nauczycielkę wiolonczeli, która od razu skradła sobie serce Konstancji. Pierwszy ogólnopolski konkurs wygrała w Gdańsku Oruni już po 8 miesiącach nauki. Od tamtej pory wzięła udział w 24 ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach wiolonczelowych, w których 17 razy wywalczyła 1. miejsce. Najważniejsze zwycięstwo, to 1. miejsce i otrzymanie szeregu nagród w postaci koncertów z filharmoniami i recitali solowych w XIV Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Poznaniu. Posiada tytuł „Internet Music Champion of the World” w sekcji – wiolonczele zdobyty na „VIII Internationale Music Competition 2017” w Belgradzie (Serbia). Prezydent Miasta Koszalina uhonorował ją tytułem „Młoda Artystka roku 2016”. Występowała już na estradach Filharmonii Koszalińskiej z towarzyszeniem orkiestry F. K. prezentując utwory C. Saint – Saensa i J. Haydna, a także na tej samej estradzie, z Amber Youth Orchestra zagrała partię solową w „Wariacjach Rokoko” Piotra Czajkowskiego. Zaprezentowała „Koncert C – dur na wiolonczelę i orkiestrę” J. Haydna z orkiestrą Filharmonii Opolskiej inaugurując Dni Kultury Niemieckiej w Opolu. Będąc od ponad 5 lat stypendystką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, 3 krotnie brała udział w koncertach z cyklu „Młodzi Wirtuozi” na Zamku Królewskim w Warszawie i w sali Mazowieckiego Centrum Kultury. Również na zamku Królewskim w Warszawie uświetniała Galę rozdania tzw. „Polskich Nobli” dla najwybitniejszych polskich naukowców. Występowała w Sali Kameralnej NOSPR-u w Katowicach, na Festiwalu „Poznańska Wiosna”, kilkakrotnie w sali Europejskiego Centrum Muzyki K. Pendereckiego w Lusławicach. Występowała także w sali Elgar Room w gmachu Royal Albert Hall w Londynie. W Pradze Czeskiej w sali „Domu Słowiańskiego”, gdzie grała z Gabrysią Bortnowską i Wiktorem Dziedzicem „Trio fortepianowe” A. Areńskiego. Koncert ten był transmitowany na żywo przez internet i Czeskie Radio. W Music Hub Konstancja prowadzi indywidualne lekcje gry na wiolonczeli w języku polskim i angielskim.

OLGA TELENSKAYA

Doświadczony pedagog muzyczny, pianistka i dyrygentka z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji muzycznej i wykonawstwa. Olga specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych i grupowych lekcji gry na fortepianie oraz w tworzeniu materiałów dydaktycznych i aranżacji dla uczniów różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Olga posiada licencjat z Fortepiano Performance B Gliera Institute of Music, Kiev Ukraine oraz tytuł magistra Pedagogiki i Metodyki Nauczania gry na Fortepianie, Nizhyn Gogol State University [2011].

Wielką pasją Olgi jest edukacja muzyczna oraz tworzenie materiałów dydaktycznych. Oprócz prowadzenia indywidualnych lekcji gry na fortepianie, Olga ma również duże doświadczenie jako dyrygentka oraz akompaniator.

W Music Hub Olga prowadzi indywidualne lekcje gry na fortepianie dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz akompaniuje podczas koncertów Music Hub.

ANNA MAZUREK

Anna Mazurek – wokalistka, manager artystyczny. Absolwentka Niepublicznej Szkoły Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego w Warszawie – naukę rozpoczęła w klasie Krystyny Prońko i Bogdana Hołowni. Uczestniczyła w wielu warsztatach wokalnych w Polsce i za granicą, będąc pod opieką m.in. Lory Szafran, Anny Serafińskiej, Elżbiety Zapendowskiej, Jnr Robinsona oraz Geralda T. Smitha. Stypendystka klasy jazzu i muzyki rozrywkowej w  Aerofolkehojskole w Danii. Od 2007 roku solistka i manager Sienna Gospel Choir, a od 2015 roku instruktor wokalny i dyrygent Preludium Sienna Gospel Choir. W 2015 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie, specjalizacja: Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. W Music Hub Anna prowadzi Chór Gospel.

SHANDRELICA CASPER

Shandrelica Casper to wokalistka, perkusistka i autorka tekstów. Urodziła się na wyspie Curacao (położonej na Karaibach, u wybrzeży Wenezueli). Pochodzi z muzycznej rodziny, jej matka jest wokalistką, a ojciec muzykiem i dyrygentem chóru. W wieku 7 lat zaczęła grać na małym instrumencie perkusyjnym nazywanym „The Two Tone Block”. Bycie częścią zespołu pomogło Shandrelice rozwinąć ucho do harmonii. Odkąd jako dorosła osoba rozpoczęła swoją karierę zawodową, bardzo mądrze wykorzystuje tę umiejętność śpiewając chórki. Później zaczęła grać na perkusji i wielu innych instrumentach perkusyjnych. W 2019 roku Shandrelica ukończyła Licencjat na Los Angeles College of Music. Występowała z takimi muzykami jak Miguel Zenon, Tony Escapa, Joey Heredia, Joey Navarro, Micheal Angel, Ben Sheppard, Marcelo Bucater, Natalia Spadini, Ben Thomas, Darek Oles, Kuba Stankiewicz i wieloma innymi. Shandrelica obecnie mieszka w Warszawie i jest częścią duetu Shandy & Eva – grupy założonej w styczniu 2015 roku w Los Angeles. Od tego czasu karaibsko-polski duet nagrywa i wykonuje swoją autorską muzykę. Grupa wydała swój pierwszy album studyjny w 2019 roku we współpracy z muzykami polskimi i amerykańskimi. Teraz pracują nad swoim drugim albumem, który ukaże się na początku 2024 roku. W Music Hub Shandrelica prowadzi lekcje gry na perkusji, lekcje śpiewu, nagrywa utwory DEMO, prowadzi zespoły i warsztaty songwriterskie.