Music Hub - Akademia Muzyki

Strona główna

O NAS

Music Hub Academy to warszawska akademia muzyki, gdzie każdy może rozwijać swoje muzyczne marzenia i pasje – zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z muzyką jak i zaawansowani muzycy.

Szkoła oferuje szeroką gamę zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in. indywidualne lekcje śpiewu i gry na instrumentach, naukę gry w zespołach, zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych, songwriting, zajęcia musicalowe, produkcję muzyki czy improwizację jazzową. Przygotowujemy również do egzaminów na zagraniczne uczelnie muzyczne. Program Music Hub opracowany jest w oparciu o materiały i nasze doświadczenia z Berklee College of Music w USA. W Music Hub każdy uczeń ma możliwość zdobywania doświadczenia scenicznego występując na uroczystych koncertach Music Hub dwa razy w roku.

W kwietniu 2020 roku szkoła została partnerem organizacji ABRSM. W związku z tym realizuje program i przygotowuje do egzaminów Rady Brytyjskich Szkół Muzycznych ABRSM.

Zapraszamy do Music Hub Academy na warszawskim Powiślu.

OLGA SZYŁEJKO

Olga Szyłejko (Olga Matu) – założycielka Music Hub Academy, wokalistka i kompozytorka. Olga jest absolwentką Berklee College of Music w Bostonie, gdzie studiowała Kompozycję i Produkcję Muzyki Współczesnej oraz Wokalistykę Jazzową. Po zakończeniu studiów wydała dwa albumy pod swoim pseudonimem scenicznym Olga Matu. Jej największymi pasjami są muzyka i edukacja. Doświadczenie w nauczaniu zdobywała jako trener wokalny w Simply Theatre Academy w Genewie. W tym samym czasie spełniła swoje marzenie występu na słynnej scenie Montreux Jazz Festival zostając finalistką konkursu w ramach festiwalu. Po powrocie do Polski Olga zaangażowała swoją energię, aby otworzyć nowatorską szkołę muzyczną – Music Hub Academy, gdzie przekazuje dzieciom i dorosłym swoją pasję i miłość do muzyki. Zajęcia prowadzone są obecnie w Warszawie oraz w kilku szkołach międzynarodowych, gdzie Music Hub dba o atrakcyjny program zajęć muzycznych dla tamtejszych uczniów. Misją Music Hub jest stworzenie miejsca, które skupia się na indywidualnym podejściu do każdego ucznia, ale jednocześnie zachęca do wspólnego tworzenia muzyki. Poznaj twórczość Olgi tutaj.

JAK UCZYMY

Music Hub to jedyna w Polsce akademia muzyki, która uczy pod auspicjami i z podręczników Berklee College of Music – najlepszej uczelni muzyki rozrywkowej na świecie.  W swoim programie łączymy najlepsze elementy nurtu muzyki rozrywkowej (improwizację, akompaniament, swobodę wykonania) z nurtem muzyki klasycznej (znajomość teorii muzyki, czytanie nut, harmonię).  Czuwamy nad dobrą techniką stosując nowoczesne sposoby nauczania. Poruszamy się swobodnie pomiędzy różnymi gatunkami muzyki: od klasyki po jazz. Słuchamy z uwagą upodobań naszych uczniów i otwieramy ich muzyczny świat na nowe. Poszerzamy horyzonty – nie tylko muzyczne. Nie zapominamy, że każdy ma skrzydła.

Od marca 2020 roku Music Hub jest oficjalnym partnerem organizacji ABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music). ABRSM to wiodąca organizacja najlepszych brytyjskich szkół i konserwatoriów muzycznych, od ponad 100 lat wyznaczająca standardy w nauczaniu muzyki. Do zadań organizacji należy popularyzacja muzyki klasycznej i jazzowej, propagowanie korzyści z czynnego udziału w życiu muzycznym, doskonalenie kształcenia muzycznego, ustalanie i podnoszenie standardów nauczania. W tym roku do listy szkół, w których uczniowie będą przygotowywani do tych egzaminów i egzaminowani trafił Music Hub!  Egzaminy ABRSM oprócz określania postępów ucznia zaliczają się również do punktów UCAS.

MELOFUN BABY

(6-36 miesięcy)

MeloFun Baby to innowacyjny, dwujęzyczny program edukacyjny Music Hub stworzony z pasji do edukacji muzycznej. Przeznaczony jest dla dzieci od 6 – 36 miesiąca życia. Metoda łączy w sobie elementy rytmiki (Dalcroze), kształcenia słuchu (Kodaly) oraz improwizacji melodyczno-rytmicznej (Orff). Melofun Baby wesprze rozwój Twojego dziecka na wielu płaszczyznach – pobudzi wrażliwość, rozwinie umiejętności abstrakcyjnego rozumowania, koordynację ruchową, kreatywność, koncentrację i pamięć. Program pęka w szwach od ciekawych skal i nieregularnych rytmów. W każdej lekcji uczestniczą rodzice. Zajęcia trwają 45 minut i zawsze zakończone są mini koncertem z muzyką na żywo. Przy zakupie karnetu rodzic otrzymuje bezpłatny dostęp do aplikacji MeloFun, która wspaniale wesprze rozwój muzyczny Waszych dzieci również w domu! Podaruj dziecku niezapomniane wspólne chwile i dołącz do nas.

MINI PRZEDSZKOLE

(2 – 4 lata)

artystyczno-muzyczno-ruchowe zajęcia dla dzieci

Edukacja przez sztukę, muzykę, ruch i zabawę w ciepłej atmosferze pełnej szacunku to coś w co wierzymy w Music Hub. Chcemy, żeby maluchy w naszej społeczności mogły budować relacje oparte na szacunku i zaufaniu oraz żeby nauce umiejętności społecznych towarzyszyła wspaniała kreatywna zabawa.  Mini Przedszkole powstało z myślą o dzieciach przygotowujących się do swojej przygody z przedszkolem. Podczas zajęć Wasze pociechy będą mogły zbudować relacje z rówieśnikami poprzez wspólne gry, ćwiczenia, piosenki i zabawy plastyczne, muzyczne, sensoryczne oraz ruchowe. Wszystko to w bezpiecznym otoczeniu pod okiem cudownej Pani Gabi, która swoim doświadczeniem i kreatywnością zaimponuje każdemu maluchowi. Podczas zajęć coś czego nie znajdziecie nigdzie indziej! Czyli 20-minutowy koncert fortepianowy podczas kreatywnych prac plastycznych (malowanie, ugniatanie, wycinanie, nawlekanie przy fortepianie). Coś wspaniałego!

Zajęcia zawierają również elementy muzyczne z programu MeloFun, a każdy uczestnik Mini Przedszkola otrzyma bezpłatny dostęp do Aplikacji muzycznej MeloFun by Music Hub. Zajęcia trwają 90 minut, rodzice mogą być cichymi uczestnikami bądź czekać poza salą. Zobaczcie jak wygląda Mini Przedszkole tutaj.

MELOFUN MINI

(3 – 4 LAT)

MeloFun Mini to innowacyjny, dwujęzyczny program edukacyjny Music Hub stworzony z pasji do edukacji muzycznej. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 – 4 roku życia. Metoda łączy w sobie elementy rytmiki (Dalcroze), kształcenia słuchu (Kodaly) oraz improwizacji melodyczno-rytmicznej (Orff). Melofun Baby wesprze rozwój Twojego dziecka na wielu płaszczyznach – pobudzi wrażliwość, rozwinie umiejętności abstrakcyjnego rozumowania, koordynację ruchową, kreatywność, koncentrację i pamięć. Program pęka w szwach od ciekawych skal i nieregularnych rytmów. Głównym celem zajęć Melofun Mini jest nauka i doświadczanie muzyki poprzez ruch, zabawę, grę na instrumentach, śpiew i taniec. Zajęcia prowadzone w języku polskim i angielskim. Rodzic każdego uczestnika otrzyma bezpłatny dostęp do aplikacji MeloFun, która wspaniale wesprze rozwój muzyczny Waszych dzieci również w domu! Podaruj dziecku niezapomniane wspólne chwile i dołącz do nas. Zapraszamy na wspaniałą muzyczną przygodę!

MELOFUN JUNIOR

(5 – 6 LAT)

MeloFun Junior to innowacyjny, dwujęzyczny program edukacyjny Music Hub stworzony z pasji do edukacji muzycznej. Przeznaczony jest dla dzieci od 5 – 6 roku życia. Metoda łączy w sobie elementy rytmiki (Dalcroze), kształcenia słuchu (Kodaly) oraz improwizacji melodyczno-rytmicznej (Orff). Melofun Junior wesprze rozwój Twojego dziecka na wielu płaszczyznach – pobudzi wrażliwość, rozwinie umiejętności abstrakcyjnego rozumowania, koordynację ruchową, kreatywność, koncentrację i pamięć. Program pęka w szwach od ciekawych skal i nieregularnych rytmów. W tym wieku dzieci poznają język muzyki (nuty i ich wartości), zagrają pierwsze melodie i rytmy, a to wszystko w radosnej atmosferze pod okiem wspaniałych nauczycieli. Rodzic każdego uczestnika otrzyma bezpłatny dostęp do aplikacji MeloFun, która wspaniale wesprze rozwój muzyczny Waszych dzieci również w domu! Zajęcia prowadzone są  w języku polskim i angielskim. Zapraszamy.

MUSICALOVE

Zajęcia MUSICALove to niezapomniana przygoda dla wszystkich, którzy kochają śpiew, taniec i teatr. W roku szkolnym 2024/2025 nasze grupy wystawią Musicale: „Annie”, „Psia Kostka!”, „RENT” i „Gdzie Jest Pocahontas?!”. Zajęcia trwają 120 minut (grupy po 7 roku życia) lub 60 minut (grupa 5,5-7 roku życia). Podczas zajęć MUSICALove rozwijamy umiejętności zarówno taneczne, wokalne jak i aktorskie po to, żeby uczeń rozwijał się wielowymiarowo. Przez trwanie całego roku szkolnego grupy przygotowują się do wystawienia spetkaklu muzycznego. Grupy po 7 roku życia wystawiają sztukę na dużej scenie, a najmłodsza grupa – w Music Hub. Zajęcia MUSCIALove rozpoczynają się w drugim tygodniu września. Liczba miejsc ograniczona. Poznajcie szczegóły dotyczące każdej grupy wiekowej poniżej i dołączcie do nas, żeby przeżyć niezapomnianą przygodę!

"PSIA KOSTKA"

5,5-7 LAT

„Psia Kostka!” to nasz autorski Musical dla najmłodszej grupy MusicaLove o zagubionej pudelce Belli, która wraz z nowymi przyjaciółmi (innymi bezdomnymi pieskami) próbuje odszukać swojego domu. Bella pomaga im zrozumieć, że każdy z nich jest wyjątkowy i może znaleźć dla siebie idealną rodzinę. Historia o nadziei, przyjaźni i byciu sobą. Pamiętajcie! Każdy psiak zasługuje na ciepły kąt i miskę pełną jedzenia. Dołącz do nas i razem z Bellą, Chrupkiem, Bonzo, Fiką, Gamą i Iskrą wyrusz w niezapomnianą przygodę pełną śmiechu i wzruszeń.

"MATYLDA"

7-8 LAT

Każdy z Was pewnie kiedyś chciał utrzeć nosa dorosłym, żeby wiedzieli, że nie tylko oni mają rację. Jednak gdy słyszysz, że ryby i dzieci głosu nie mają, od razu wszystkiego się odechciewa. Kiedy pojawia się na świecie ktoś taki jak Matylda- dziewczynka o nieprzeciętnej inteligencji, oczytana, rezolutna i mądra, nagle wszystko staje się możliwe! Musical „Matylda” to przezabawna adaptacja klasycznej powieści Roalda Dahla. Dołącz do nas i przeżyj niezapomnianą przygodę szkoląc swój warsztat aktorski, wokalny i teatralny!

"ANNIE"

9-11 LAT 

Mając tyle samo odwagi co optymizmu, mała sierotka Annie podbija serca wszystkich, mimo, że zaczyna od niemal niczego w Nowym Jorku lat 30. XX wieku. Jest zdeterminowana, by odnaleźć rodziców, którzy porzucili ją lata temu na progu sierocińca w Nowym Jorku, prowadzonego przez okrutną i zgorzkniałą Miss Hannigan. Z pomocą innych dziewczynek z sierocińca, Annie ucieka do cudownego świata Nowego Jorku. W jednej przygodzie za drugą, Annie udaremna złowrogie plany Miss Hannigan… a nawet zaprzyjaźnia się z prezydentem Fraklinem Delano Rooseveltem! Znajduje nowy dom i rodzinę u miliardera Olivera Warbucksa, jego osobistej sekretarki Grace Farrell i uroczego kundelka o imieniu Sandy. „Annie” to idealny Musical dla całej rodziny pełen optymizmu i nadziei.

"RENT!"

12-19LAT

Osadzona w klimatycznym East Village w Nowym Jorku, RENT to opowieść o odwadze, odnajdywaniu swojego głosu i życiu chwilą. Ten zdobywca Nagrody Tony za Najlepszy Musical oraz Nagrody Pulitzera w dziedzinie dramatu stał się popkulturowym fenomenem, z piosenkami, które porywają, i historią, która porusza widzów w każdym wieku. Luźno oparta na „La Boheme” Puccinniego, RENT przedstawia rok z życia młodych, ubogich artystów i muzyków, którzy zmagają się z trudami codzienności na Dolnym Wschodnim Manhattanie. Nasza adaptacja jest oczywiście dostosowana tematyką do wieku uczestników. Zapraszamy do zbudowania z nami tej niezwykłej historii, która wzrusza, inspiruje i pozostaje w pamięci na długo.

CHÓR GOSPEL

Gospel jako gatunek muzyczny kryje w sobie niezliczoną ilość przepięknych i ciekawych harmonii, a kiedy Gospel śpiewa cały chór doświadczenie jest niezapomniane zarówno dla wokalistów jak i słuchaczy.

Uczestnictwo w chórze to nie tylko duża przyjemność, ale również świetny trening ucha. Podczas śpiewania na głosy rozwijamy tak zwane ucho wewnętrzne i stajemy się bardziej świadomi swojego instrumentu. Taki trening zalecamy zarówno solistom, którzy chcą rozwijać swoje ucho jak i osobom, które nie lubią występów solo, ale chcą rozwijać swoje pasje muzyczne.

Zajęcia odbywają się w środy od godziny 19:30 i trwają 90 minut. Chór będzie śpiewał repertuar jedynie w języku angielskim, ponieważ zajęcia są dwujęzyczne. Grupę prowadzi Anna Mazurek. Zajęcia zawierają jedynie elementy edukacyjne.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia otwarte już 6 września o godzinie 19:30. Zapisy obowiązkowe pod adresem kontakt@musichub.pl. Zapraszamy!

MUSIC BANDS

Gra w zespole to częsty powód, dla którego wiele osób zaczyna grać na instrumencie. Jeśli jesteś wokalistą, który chciałby śpiewać na żywo z innymi lub młodym muzykiem, który chce zagrać swoje ulubione piosenki w zespole – to te zajęcia są idealnym miejscem dla Ciebie. Przestrzeń do kreatywności i budowania synergii pomiędzy członkami zespołu. Rozwijamy nie tylko umiejętność gry, ale także improwizacji i tworzenia. Poszukujemy zapalonych wokalistów, muzyków – marzycieli, którzy od miesięcy lub lat ćwiczą na swoim instrumencie i chcą znaleźć platformę do wyrażenia swojej kreatywności. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, aranżacje podporządkowujemy preferencjom grupy. Dwa razy w roku każdy zespół wystąpi na dużej scenie z pełnym nagłośnieniem i będzie mógł zaprosić swoich przyjaciół, bliskich i zdobywać doświadczenie sceniczne. Przesłuchania są obowiązkowe. Zespoły są łączone w zależności od poziomu gry. Po zapisie do zespołu otrzymasz wytyczne dotyczące przesłuchania. Zapraszamy! 

KAMERALNA ORKIESTRA SMYCZKOWA

Kameralna orkiestra smyczkowa to idealne miejsce dla tych, którzy mają już za sobą kilka lub kilkanaście lat nauki gry na skrzypcach, altówce, wiolonczeli lub kontrabasie i chcieliby doświadczyć gry w orkiestrze pod okiem doświadczonego nauczyciela – Mgr Elżbiety Sandel. Od tego roku mamy podział na dwie grupy: zaawansowaną i średniozaawansowaną. Dołącz do nas.

Repertuar od pereł muzyki klasycznej po znaną i kochaną muzykę filmową.

LEKCJE ŚPIEWU

Śpiew to wspaniała forma wyrazu i dla wielu ogromna przyjemność. Jeśli chcesz śpiewać w zdrowy sposób, stabilnym dźwiękiem nie męcząc się –  potrzebujesz praktyki i regularnej pracy pod okiem wykwalifikowanego trenera.  Dzięki indywidualnym lekcjom śpiewu w Music Hub odkryjesz pełny potencjał swojego głosu. Nauczysz się prawidłowej techniki i zyskasz pewność siebie potrzebną do występów przed publicznością, a jeżeli chcesz robić to tylko dla tylko dla siebie – nie ma sprawy. Śpiew to dla niektórych forma terapii czy relaksu. Dzięki zajęciom u doświadczonych trenerów wokalnych będziesz mógł nauczyć się śpiewać z łatwością i rozwinąć swój własny, niepowtarzalny styl. Dwa razy w roku każdy uczeń może wziąć udział w koncercie na dużej scenie z pełnym nagłośnieniem. Zapraszamy na indywidualne lekcje śpiewu w Music Hub Academy. 

LEKCJE GRY NA INSTRUMENTACH

Jeśli potrzebujesz nauczyć się gry od „zera” lub doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego nauczyciela to indywidualne lekcje gry na instrumencie są właśnie dla Ciebie. W zależności od poziomu zaawansowania i wieku możesz wybrać lekcje długości 30, 45 lub 60 minut. Staramy się dobierać nauczycieli do potrzeb oraz umiejętności ucznia. Proponujemy indywidualne lekcje gry na fortepianie, perkusji, gitarze, basie, skrzypcach, wiolonczeli, kontrabasie, flecie poprzecznym, ukulele, saksofonie i klarnecie. Bardzo zachęcamy wszystkich uczestników Music Hub Band do lekcji indywidualnych, w czasie których można ćwiczyć repertuar zespołowy i zdobywać umiejętności gry solo. Dwa razy w roku każdy uczeń może wystąpić solo na dużej scenie z pełnym nagłośnieniem i zdobywać doświadczenie sceniczne. Zapraszamy na zajęcia w Music Hub i realizowanie swoich muzycznych pasji. 

SONGWRITING

Chcesz pisać swoje piosenki, ale nie do końca wiesz gdzie zacząć? A może już piszesz, ale nie wiesz co dalej?  Pewnie chodzi Ci po głowie milion melodii, do których chcesz napisać tekst? Indywidualne zajęcia z Songwritingu to wspaniały sposób na rozwinięcie tych umiejętności. Zajęcia stworzone są dla początkujących i już praktykujących songwriterów. W Music Hub będziesz mógł/mogła regularnie pracować nad swoimi kompozycjami. Każdy songwriter wystąpi na dużej scenie ze swoimi kompozycjami dwa razy w roku, więc Twoje piosenki nie wylądują w szufladzie.

Naszym celem jest wspomóc Cię w tworzeniu tekstów, otworzyć Twoją głowę aranżacji do Twoich utworów i dać możliwość nagrania DEMO (za dodatkową opłatą. Więcej szczegółów w zakładce „nagranie DEMO”. Zapraszamy!

PRODUKCJA MUZYKI

Jeżeli chciałbyś nauczyć się podstaw produkcji w programie Ableton Live bądź zagłębić już posiadaną wiedzę w tym zakresie to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Miks, mastering, sampling, sound design i przede wszystkim tworzenie własnej muzyki – tego wszystkiego i jeszcze więcej nauczysz się podczas naszych zajęć z produkcji muzyki (stylistyka: pop, soul, funk, hip-hop, house, rock). Dwa razy w roku każdy producent będzie mógł zagrać swój set na koncercie na dużej scenie i dzieli się swoją muzyką z szerszą publicznością.

Wymagane posiadanie laptopa z oprogramowaniem Ableton Live i klawiatury MIDI.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

Czy wiecie, że na wiele uczelni zagranicznych nie trzeba mieć ukończonego pierwszego i drugiego stopnia szkoły muzycznej? Na świecie jest wiele ciekawych kierunków studiów, które warto rozważyć przy wyborze swojej ścieżki życiowej (produkcja muzyki, sound design, muzykoterapia, kompozycja muzyki do filmów, songwriting, music business).

W Music Hub mamy bardzo duże sukcesy w zakresie przygotowania uczniów do egzaminów muzycznych na zagraniczne uczelnie. Nasi uczniowie studiują lub już ukończyli studia na tych uczelniach muzycznych: Berklee College of Music w Bostonie, Guildhall School of Music & Drama w Londynie, Trinity College w Londynie czy Catalyst Institute for Creative Arts and Technology w Berlinie.

Jeżeli chcesz zdawać na zagraniczną uczelnię muzyczną bądź do państwowej szkoły muzycznej możemy pomóc Ci w przygotowaniach do egzaminów. Wśród naszej kadry mamy zarówno nauczycieli po renomowanych uczelniach w Polsce jak i zagranicznych uczelniach muzycznych (Berklee College of Music w Bostonie, LA Institute of Music w Kaliforni czy Rhytmic Music Conservatory w Berlinie, którzy doskonale przygotują Cię do egzaminów wstępnych i przeprowadzą przez cały proces.

Zainteresowanych prosimy o maila z informacją o wybranej szkole lub uczelni po czym zaprosimy na pierwszą konsultację, po której ustalony zostanie plan działania, który pomożemy Ci zrealizować i dostać się na wymarzoną uczelnię muzyczną.

NAGRANIE DEMO

Chcesz nagrać swoje piosenki, które leżą w szufladzie? A może uczysz się śpiewu i chciałbyś/chciałabyś dograć wokale do ścieżki muzycznej? Możesz zrobić to u nas! W Music Hub pomożemy Ci dopracować utwór, stworzyć aranżację, nagrać wokale oraz instrumenty. Jeżeli szukasz producenta, który stworzy muzykę do Twojego utworu – możesz również zamówić u nas taki utwór i nagrać do niego swoje wokale. Cennik będzie zależny od zakresu działań. Jeśli jesteś zainteresowany wyprodukowaniem DEMO w Music Hub napisz do nas maila na kontakt@musichub.pl ze szczegółami i nagraniami domowymi swoich pomysłów bądź zarezerwuj lekcję songwritingu podczas której poznamy Twój styl,  postaramy się poznać Twoje oczekiwania w zakresie efektu końcowego i je jak najlepiej ukierunkować.

Posłuchaj zrealizowanych przez nas nagrań TUTAJ.

BERKLEE

Berklee College of Music z Bostonu to jedna z najlepszych na świecie uczelni muzycznych, ceniona szczególnie za innowacyjne podejście. W latach 50-tych jako pierwsza wprowadziła jazz do sal wykładowych, dziś kształci najlepszych muzyków i kompozytorów na takich kierunkach jak jazz, muzyka filmowa, songwriting czy produkcja muzyczna. Wśród jej absolwentów są znani muzycy tacy jak Quincy Jones (1951) czy John Mayer (1998), a także wielu zdobywców nagród Grammy.

Współpraca Music Hub i Berklee owocuje nie tylko harmonizacją programów i wsparciem merytorycznym dla Music Hub, ale także zaproszeniem dla uczniów Music Hub do uczestnictwa w fenomenalnym programie dla młodzieży Berklee Summer Program.

MUZYKA A MÓZG

Badania pracy mózgu wykazały, że przy różnych aktywnościach człowieka, aktywizują się różne obszary jego mózgu. Przy robieniu zadań matematycznych pracuje część naszej lewej półkuli, przy czytaniu – prawa, natomiast w czasie słuchania muzyki aktywne są neurony w obu naszych półkulach. Jednak prawdziwa rewolucja następuje wtedy, kiedy to my tworzymy muzykę. Aktywne są wtedy obie półkule w całości oraz most między nimi, który wskazuje na rewelacyjną współpracę obu półkul w czasie gry. Trudno się dziwić, przecież grając na większości instrumentów, nasza motoryka jest inna w prawej, inna w lewej ręce. Dodatkowo w czasie gry łączymy tak analityczne zadania jak odwzorowanie zapisu nutowego na klawiaturze czy liczenie wartości rytmicznych, z tak kreatywnymi jak oddawanie emocji przez grę czy interpretacja dzieła. Człowiek nie zna innej aktywności, która w tak wysokim stopniu angażowałaby nasz cały mózg do pracy. Nie ma dla naszego mózgu lepszego ćwiczenia niż gra na instrumencie.

Dlaczego ta współpraca półkul jest tak istotna? Otóż to właśnie ona odpowiada za naszą kreatywność. A kreatywność to najbardziej deficytowy „towar” w naszym skostniałym systemie edukacji. Kreatywność to także cecha, której poszukują pracodawcy. Cokolwiek robimy w życiu zawodowym, kreatywność pomoże nam robić to lepiej. Zapraszamy zatem do Music Hub, gdzie ćwiczenie mózgu odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze i z dużą dawką zabawy!

KONTAKT

Music Hub
Al. 3 Maja 5b
00-401
Warszawa
Zobacz jak dojechać

Telefon: +48 577 609 909
E-mail: kontakt@musichub.pl

Numer konta: 79 1140 2004 0000 3802 7737 6645

IBAN: PL79 1140 2004 0000 3802 7737 6645

BIC: BREXPLPWMBK

Ogólne informacje

E-mail: kontakt@musichub.pl

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.